Бюджетна лінійка водонепроникних біноклів Bresser Spektar має всі необхідні характеристики, щоб відповідати запитам мисливців, рибалок, орнітологів і людей, які купують оптику для повсякденного користування. При цьому можна бути твердо впевненим у захищеності корпусу від невеликих ударів та атмосферних впливів.
Універсальний бінокль для туризму, польових спостережень, полювання, спостереження за птахами, тваринами та природою. Багатошарове просвітлення лінз та призми зі скла BAK4 зменшують втрати світла, роблячи зображення яскравішим. Легкий ергономічний корпус бінокля оснащений захисним гумовим покриттям, водонепроникним та заповненим азотом, що запобігає запотіванню оптики при різких змінах температури.
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція: призма Roof.
- Лінзи: з багатошаровим просвітленням (Multi coated).
- Призми: BAК4.
- Водостійкість: 100% водонепроникний корпус.
- Захист від запотівання: завдяки герметичності та заповненню корпусу азотом.
- Фокусування: центральним колесом та діоптрійним підстроюванням на окулярі.
- Наочники: поворотно-висувні типу Twist-Up.
- Корпус: полікарбонат із протиковзким гумовим покриттям.
- Гніздо для встановлення штативного адаптера.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Тип | Бинокль |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 638 г |
| Вынесенная окулярная точка | 18 мм |
| Габариты | 15,7 x 12.9 x 5 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Герметичность конструкции | Водостойкость: 100% водонепроницаемый корпус |
| Диаметр выходного зрачка | 4.2 мм |
| Диаметр объектива | 42 мм |
| Дополнительные характеристики | Коррекция диоптрии: +2/-2 Диапазон изменения межзрачкового расстояния: 59-75 |
| Защита | Влагозащищенные Ударостойкие |
| Комплект поставки | Бинокль Салфетка для очистки оптики Ремешок Защитные крышки объективов и окуляров Чехол |
| Кратность приближения | 10х |
| Минимальная дистанция фокусировки | 4 м |
| Оправы окуляров | поворотно-выдвижные типа Twist-Up |
| Поле зрения на 1000 м | 105 м |
| Реальный угол зрения | 6.2 ° |
| Светосила | 17.64 |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип конструкции | Roof |
| Тип стекла | BAK4 |
| Фактор сумерек | 20.49 |
Информация для заказа
- Цена: 3 229 ₴





