Монокуляр Bresser Nautic 8x25 WP оснащений високоякісною мультипросвітленою оптикою, що у поєднанні із призмою, виготовленою з BAK4, забезпечує рівномірне світле та чітке зображення. Корпусу монокуляра віддано спеціальну ергономічну форму, зручну для захоплення. Сам корпус герметичний та захищений від проникнення вологи. Короткочасне перебування у воді не завдасть приладу жодної шкоди. Для перенесення та зберігання монокуляр укомплектований наручним ременем та чохлом.
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція: призма Roof.
- Лінзи: з повним багатошаровим покриттям, що просвітлює (Fully Multi Coated).
- Призми: BAK4.
- Фокусування: кільцем фокусування на окулярі.
- Корпус: гумовий.
- Водостійкість: 100% водонепроникний корпус.
- Захист від запотівання: завдяки герметичності та заповненню корпусу азотом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 156 г |
| Вынесенная окулярная точка | 15 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр выходного зрачка | 3.13 мм |
| Диаметр объектива | 25 мм |
| Дополнительные характеристики | Линзы с полным многослойным просветляющим покрытием (Fully Multi Coated) |
| Защита | Защита от запотевания: благодаря герметичности и заполнению корпуса азотом |
| Комплектация | Монокуляр Чехол для транспортировки Ремешок Салфетка для чистки линз |
| Кратность | Постоянная |
| Кратность приближения | 8х |
| Минимальная дистанция фокусировки | 3.5 м |
| Оправы окуляров | Поворотно-выдвижной типа Twist-Up |
| Особенности | Призмы: BAK4 |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Монокуляры |
| Тип конструкции | Roof |
| Тип призмы | BAK4 |
| Фактор сумерек | 14.14 |
Информация для заказа
- Цена: 2 599 ₴




