
Монокуляр Vortex Solo 8x25 (S825)
4 199 ₴
3 863,08 ₴
- В наличии
- Код: 920003
- +380 (68) 050-48-15
Монокуляр Vortex Solo 8x25 оснащений високоякісною мультипросвітленою оптикою, що у поєднанні з призмою, виготовленою зі скла BAK-4, забезпечує рівномірне світле та чітке зображення. Корпус монокуляра зручний для захоплення, оснащений захисним гумовим покриттям, водонепроникністю та заповнений азотом, що запобігає запотіванню оптики при різких змінах температури.
Waterproof - означає, що оптика герметизована ущільнювальним О-кільцем і захищена від проникнення вологи за міжнародним класом IPX7. Занурення в рідину протягом 30 хвилин на глибину 1 метр не завдасть приладу найменшого збитку і не вплине на його функціональність. Такій оптиці ніякі погодні умови не є страшними.
Fogproof - означає, що зсередини корпус заповнений інертним газом, що виключає конденсацію вологи на внутрішніх поверхнях при перепаді температур. Як наслідок, оптика не запотіває зсередини, а також не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу та замінюється інертним газом (в даному випадку азотом), який не містить у своєму складі водяної пари і не конденсується.
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція: призма Roof.
- Лінзи: з повним багатошаровим покриттям, що просвітлює (Fully Multi Coated).
- Призми: BAK4.
- Фокусування: кільцем фокусування на окулярі.
- Корпус: гумовий.
- Водостійкість: 100% водонепроникний корпус.
- Захист від запотівання: завдяки герметичності та заповненню корпусу азотом.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 159 г |
| Вынесенная окулярная точка | 13 мм |
| Гарантия | Пожизненная |
| Диаметр выходного зрачка | 3.13 мм |
| Диаметр объектива | 25 мм |
| Дополнительные характеристики | Фокусировка: фокусировочным кольцом на окуляре |
| Защита | Защита от запотевания: благодаря герметичности и заполнению корпуса азотом |
| Комплектация | Монокуляр Чехол для транспортировки |
| Кратность | Постоянная |
| Кратность приближения | 8х |
| Минимальная дистанция фокусировки | 5 м |
| Оправы окуляров | Поворотно-выдвижной наглазник с несколькими фиксированными положениями |
| Особенности | BAK4 |
| Страна регистрации бренда | США |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Монокуляры |
| Тип конструкции | Roof |
| Тип призмы | BAK4 |
| Фактор сумерек | 14.14 |
- Цена: 3 863,08 ₴




