-8%

Подзорная труба Bresser Spektar 15-45x60 WP
8 249 ₴
7 589,08 ₴
- В наличии
- Код: 914735
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підзорні труби Bresser Spektar характеризуються компактними розмірами, невеликою вагою та наявністю системи швидкого фокусування. Підзорна труба Bresser Spektar 15-45x60 WP є чудовим вибором для тих, хто захоплюється полюванням, а також чудово підійде для спостереження за тваринами у природних умовах та огляду міських пам'яток.
Конструктивні особливості:
Конструктивні особливості:
- Кут спостереження: 45 º.
- Оптична конструкція: призма Porro.
- Лінзи: з багатошаровим покриттям, що просвітлює (Fully Multi-coated).
- Призми: BAK4.
- Водостійкість: 100% водонепроникний корпус.
- Фокусування: маховик на корпусі.
- Зум: кільцем на окулярі.
- Наглазник: складається (Fold-Down).
- Можливість встановлення на стандартний фотоштатив.
Підзорна труба Bresser Spektar 15-45x60 WP відмінно підходить для спостережень за віддаленими об'єктами. Вона дозволяє отримати високі збільшення, при цьому невеликі розміри та вага труби дозволяють взяти її з собою у будь-яку подорож. Можливість плавної зміни збільшення у широкому діапазоні робить користування трубою ще зручнішим. Всі оптичні компоненти труби виготовлені зі скла з багатошаровим покриттям, що просвітлює, завдяки чому забезпечується висока яскравість і контрастність зображення. Велике видалення вихідної зіниці дозволяє людям із порушеннями зору використовувати трубу, не знімаючи окулярів.
Окулярний вузол розташований під кутом 45°, що значно полегшує спостереження за наземними об'єктами при встановленні труби на невисокому штативі. Водонепроникний корпус труби дозволяє використовувати її для спостережень навіть у дощову погоду. У комплекті з трубою поставляється зручний чохол, який захищає трубу від забруднень та пошкоджень при зберіганні та перенесенні.
Завдяки наявному на корпусі гнізда з різьбленням діаметром 1/4 дюйма, можна використовувати будь-який стандартний фотоштатив.
Окулярний вузол розташований під кутом 45°, що значно полегшує спостереження за наземними об'єктами при встановленні труби на невисокому штативі. Водонепроникний корпус труби дозволяє використовувати її для спостережень навіть у дощову погоду. У комплекті з трубою поставляється зручний чохол, який захищає трубу від забруднень та пошкоджень при зберіганні та перенесенні.
Завдяки наявному на корпусі гнізда з різьбленням діаметром 1/4 дюйма, можна використовувати будь-який стандартний фотоштатив.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1100 г |
| Вес в упаковке | 1310 г |
| Габариты упаковки | 370 х 80 х 163 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр выходного зрачка | 4 - 1.33 мм |
| Диаметр объектива | 60 мм |
| Дополнительные характеристики | Угол наблюдения: 45º Фокусировка: маховиком на корпусе Зум: кольцом на окуляре Наглазник: складывающийся (Fold-Down) Возможность установки на стандартный фотоштатив |
| Заполнение газом | Нет |
| Защита | 100% водонепроницаемый корпус |
| Комплектация | Подзорная труба Защитные крышки окуляров и объектива Мягкий кейс для транспортировки Салфетка для чистки линз |
| Кратность приближения | 15x-45x |
| Линзы | С многослойным просветляющим покрытием (Fully-Multi coated) |
| Минимальная дистанция фокусировки | 5 м |
| Относительная яркость | 16 - 1.77 |
| Поле зрения на 1000 м | 49 - 24 м |
| Призмы | BAK4 |
| Размеры | 365 x 75 x 157 мм |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип призмы | Porro |
| Фактор сумерек | 30 - 51.96 |
Информация для заказа
- Цена: 7 589,08 ₴
