Повністю переосмислений дизайн лінійки Vortex Viper HD відбиває всі сучасні тенденції в галузі ергономіки підзорних труб. Спіральний фокусер збільшеного діаметра сприяє одночасно швидкому, плавному і точному фокусуванню. Хомут кріплення штатива сумісний із швидкознімною системою Manfrotto RC2, яка є на сьогоднішній день стандартом для професійного фото та відеообладнання. Зміни зачепили і оптичні характеристики. Збільшений діаметр об'єктива збирає значно більше світла, і, в комбінації з фірмовим покриттям, що просвітлює, Vortex XR Plus і діелектричним покриттям призм Plasma Tech, забезпечує значно кращу видимість при спостереженнях в сутінках і на світанку. Низькодисперсне HD скло з високою щільністю нівелює практично всі оптичні спотворення по всьому полю зору. Ті, хто впевнений, що підзорна труба High-End класу обов'язково повинна коштувати всіх грошей світу, обов'язково визнають свою помилку при першому ж знайомстві з Vortex Viper HD 20-60x85/45.
.jpg)
Dielectric Prism Coatings Діелектричне багатошарове покриття призм забезпечує максимальне значення коефіцієнта відображення світла в порівнянні з металевими покриттями. Це значно покращує світлопропускання, завдяки чому забезпечується чітке та яскраве зображення з максимально точним кольором. Технологія нанесення покриттів Plasma Tech забезпечує неперевершену довговічність і продуктивність покриття.
Waterproof - означає, що оптика герметизована ущільнюючим О-кільцем і захищена від проникнення вологи за міжнародним класом IPX7. Занурення в рідину протягом 30 хвилин на глибину 1 метр не завдасть приладу найменшого збитку і не вплине на його функціональність. Такій оптиці ніякі погодні умови не є страшними.
Fogproof - означає, що зсередини корпус заповнений інертним газом, що виключає конденсацію вологи на внутрішніх поверхнях при перепаді температур. Як наслідок, оптика не запотіває зсередини, а також не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу та замінюється інертним газом (в даному випадку аргоном), який не містить у своєму складі водяної пари і не конденсується.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.17 кг |
| Вес в упаковке | 3.2 кг |
| Габариты упаковки | 50 х 23 х 18 мм |
| Гарантия | Пожизненная |
| Диаметр выходного зрачка | 4.25 - 1.42 мм |
| Диаметр объектива | 85 мм |
| Дополнительные характеристики | Возможность установки на головку штатива с быстросъемной системой Manfrotto RC2, и на стандартный фотоштатив |
| Заполнение газом | Да |
| Защита | Водонепроницаемый корпус Защита от запотевания (заполнение азотом) |
| Комплектация | Подзорная труба Неопреновый защитный полевой чехол с ремнем на плечо Защитные крышки окуляра и объектива. Салфетка |
| Кратность приближения | 20х - 60 х |
| Линзы | ED линзы из стекла со сверхнизкой дисперсией и полным многослойным просветлением (FMC) |
| Минимальная дистанция фокусировки | 11 м |
| Относительная яркость | 18.06 - 2.02 |
| Поле зрения на 1000 м | 33.7 - 16.7 м |
| Призмы | BAK4 |
| Размеры | 445 х 158 х 102 мм |
| Страна регистрации бренда | США |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип призмы | Porro |
| Фактор сумерек | 41.23 - 71.4 |
- Цена: 50 999 ₴



