Зберігши гідні оптичні характеристики, властиві цій серії, друга генерація біноклів Bresser Corvette II отримала зовсім іншу конструкцію корпусу та помітно якісніші аксесуари. Бінокль має двошарнірну будову відкритого мосту, виконану з алюмінію, завдяки чому вдалося підвищити жорсткість корпусу та ергономіку, одночасно зменшивши вагу. В цілому ж бінокль Bresser Corvette II 10x42 WP - це, як і раніше, універсальна модель, яка виручить у багатьох ситуаціях. Він ідеально підходить для спостережень за світом: птахами, природою, спортом. З успіхом може застосовувати будь-якої погоди завдяки водозахищеному корпусу. Призми BAK4 та повне багатошарове просвітлення лінз підтверджують, що ця модель відповідає високим стандартам спортивної оптики.
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція: призма Roof.
- Лінзи: з повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated).
- Призми: BAK4.
- Водостійкість: IPX7 (100% водонепроникний корпус).
- Захист від запотівання: завдяки герметичності та заповненню корпусу азотом.
- Фокусування: центральним колесом та діоптрійним підстроюванням на окулярі.
- Наглазники: поворотно-висувні типу Twist-Up.
- Корпус: алюміній/латунь із протиковзким гумовим покриттям.
- Кришки об'єктивів закріплені на корпусі.
- Можливість кріплення штативного адаптера.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Тип | Бинокль |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 532 г |
| Вынесенная окулярная точка | 15.4 мм |
| Габариты | 150 x 120 x 51 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Герметичность конструкции | Водостойкость: IPX7 (100% водозащита) Защита от запотевания: благодаря герметичности и заполнению корпуса азотом |
| Диаметр выходного зрачка | 4.2 мм |
| Диаметр объектива | 42 мм |
| Дополнительные характеристики | Ахромат |
| Защита | Влагозащищенные Газонаполненные Ударостойкие |
| Комплект поставки | Бинокль Защитные крышки объективов Защитные крышки окуляров Наплечный ремень Кейс для хранения и транспортировки Салфетка для чистки линз |
| Кратность | Постоянная |
| Кратность приближения | 10х |
| Материал | Магниевый сплав |
| Минимальная дистанция фокусировки | 7 м |
| Оправы окуляров | Наглазники: поворотно-выдвижные типа Twist-Up |
| Поле зрения на 1000 м | 101 м |
| Реальный угол зрения | 5.8 ° |
| Светосила | 17.64 |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип конструкции | Roof |
| Тип стекла | BAK4 |
| Фактор сумерек | 20.49 |
- Цена: 6 399 ₴








