Дизайн корпусу монокуляра Bresser Handy 10x25 виконаний таким чином, щоб забезпечити надійне захоплення приладу однією рукою. Корпус має досить товсте гумове покриття, яке пом'якшує вплив при ударах і падіннях. Об'єктив отримав багатошарове просвітлення, завдяки чому зображення буде досить світлим та контрастним навіть за неідеальних погодних умов. Монокуляр простий у використанні і завжди може бути під рукою, будь то кишеня рюкзака або бардачок автомобіля.
Монокуляр Bresser Handy 10x25 відноситься до досить якісних та компактних оптичних приладів, призначення яких завжди бути під рукою і не обтяжувати своєю вагою та розмірами. Спеціальне вилучення у гумовому покриття з профільованою накаткою дозволить зручно розмістити монокуляр у руці та надійно його зафіксувати. Наглазник, що складається, дозволяє користуватися даним приладом незалежно від того чи носить користувач окуляри чи ні.
Усі необхідні аксесуари знаходяться у комплекті. Наручний ремінець, закріплений на поворотному шарнірці, та нейлоновий чохол захистять прилад при транспортуванні та зберіганні. Серветка з мікрофібри чудово впорається з видаленням забруднень, не пошкодивши при цьому лінзи окуляра.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | Монокуляр, кг: 0.114 Вес в упаковке, кг: 0.157 |
| Вынесенная окулярная точка | 10 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр выходного зрачка | 25 мм |
| Диаметр объектива | 52 мм |
| Комплектация | Монокуляр Чехол для транспортировки Наручный ремешок Салфетка для чистки линз |
| Кратность | Постоянная |
| Кратность приближения | 10х |
| Минимальная дистанция фокусировки | 4 м |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Монокуляры |
| Тип конструкции | Roof |
| Тип призмы | BK7 |
| Фактор сумерек | 15.81 |
- Цена: 697 ₴


