
Подзорная труба Bresser Travel 20-60x60 (4310000)
5 649 ₴
5 197,08 ₴
- В наличии
- Код: 923650
- +380 (68) 050-48-15
Підзорна труба Bresser Travel 20-60x60 - оптичний прилад початкового класу, який, однак, впорається з більшістю завдань зі спостереження в денний час доби. Комплектація та оптичні характеристики з успіхом дозволять використовувати трубу для спостережень природи, міських пам'яток, а також для огляду віддалених мішеней під час стрільби.
Незважаючи на те, що підзорна труба відноситься до бюджетної лінійки, модель має ряд параметрів, властивих більш дорогим моделям.
Усі оптичні поверхні (об'єктив, окуляр та призма) покриті просвітлюючим покриттям для більшого пропускання світла та отримання яскравого зображення. Призми виготовлені із спеціального оптичного скла BK7.
Гладке гумове покриття чорного кольору захищає прилад від пошкоджень і не допускає накопичення бруду на корпусі. Для максимального комфорту спостереження встановлений окуляр під кутом 45º. У комплект постачання входить штатив-тренога для польових спостережень. Труба повертається в хомуті на 360 º для досягнення найбільш зручного кута спостережень. Додатково труба має 4 чіткі положення в хомуті, які дозволять без проблем зафіксувати трубу з кроком 90º. Для зручності транспортування та зберігання можна використовувати м'який текстильний чохол на замку.
Фокусування вирішено у вигляді кільця великого діаметра, що обертається навколо корпусу. Таке рішення дозволяє фокусувати трубу на цілі. Для більшого комфорту спостережень застосований поворотно-висувний наочник. Виправдовуючи свою назву, ця труба може бути без проблем взята у подорож, оскільки має компактні розміри та невелику вагу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 687 г |
| Вес в упаковке | 1110 г |
| Габариты упаковки | 400 х 140 х 85 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр выходного зрачка | 3 - 1 мм |
| Диаметр объектива | 60 мм |
| Дополнительные характеристики | Угол наблюдения: 45º Возможность крепления штатива Корпус поворачивается в хомуте для установки удобного угла наблюдения |
| Заполнение газом | Нет |
| Защита | Защитная бленда: препятствует попаданию дождевых капель и солнечных бликов на объектив Корпус: поликарбонат, обрезиненный |
| Комплектация | Подзорная труба Штатив Защитная крышка окуляра и объектива Чехол для транспортировки Салфетка для чистки линз |
| Кратность приближения | 20x-60x |
| Линзы | Линзы: с полным просветлением (Fully coated) |
| Минимальная дистанция фокусировки | 5 м |
| Относительная яркость | 1 - 9 |
| Поле зрения на 1000 м | 32 м |
| Призмы | BAK4 |
| Размеры | 370 x 130 x 75 мм |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип призмы | Porro |
| Фактор сумерек | 34.6 - 60 |
- Цена: 5 197,08 ₴





