
Прицел оптический Vortex Viper PST Gen II 5-25x50 SFP EBR-4 MOA (PST-5251)
61 999 ₴
57 039,08 ₴
- В наличии
- Код: 929070
- +380 (68) 050-48-15
Оновлена лінійка прицілів серії Viper PST (тактичні для точної стрільби) можуть похвалитися перевагами, які не завжди трапляються навіть на дорогих моделях топових брендів. Чітка розмірність прицільної марки та зручні тактичні барабани дозволяють швидко вводити поправки та економлять час на постріл. Цілісний корпус, виконаний з авіаційного алюмінію 6061-T6, з центральною трубкою діаметром 30 мм вміщує механізм з широким діапазоном поправок по вертикалі та горизонталі. Приціли Viper PST, створені завдяки глибокому розумінню конструкції оптичного прицілу, передових інженерних розробок та обліку вимог ринку, який завжди ясно дає зрозуміти, чого хочуть люди від прицілу, надають стрілкам всі переваги справжнього тактичного прицілу за економічною ціною.
Особливості:
- XD-скло (скло високої щільності) підвищує роздільну здатність та контраст, а також загальну якість картинки.
- XR-покриття всіх елементів оптики - технологія багатошарового покриття антивідблиску, запатентована виробником, і дозволяє досягти максимального світлопропускання і чіткості картинки.
- Цілісна труба діаметром 30 мм, виготовлена зі спеціального алюмінієвого сплаву 6061-Т6, що використовується в авіабудування, забезпечує підвищену міцність конструкції і більш широкий діапазон у поправках води в порівнянні з прицілами, що мають трубу 1 дюйм.
- Покриття ArmorTek - ультра-тверде покриття, стійке до подряпин, захищає лінзи від подряпин, олії та бруду.
- Чітка прицільна сітка (витравлена на склі оптичного елемента) з 10-рівневою системою підсвічування, що забезпечує увімкнення підсвічування на рівні, встановленому до вимкнення.
- Абсолютна водонепроникність та захищеність від утворення конденсату (приціли продуваються аргоном).
- Тришарове анодоване анти-відбивне покриття корпусу забезпечує високу стійкість до подряпин і запобігає відблискам світла від корпусу прицілу.
Прицільна сітка:
EBR-4 MOA
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Подсветка прицельной марки | Регулируемая |
| Пользовательские характеристики | |
| База крепления | Без крепления |
| Барабанчики поправок, цена деления | 1/4 МОА |
| Вес | 884 г |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр передней линзы | 50 мм |
| Диаметр трубы прицела | 30 мм |
| Длина прицела | 406 мм |
| Дополнительные характеристики | Расположение прицельной сетки: вторая фокальная плоскость |
| Крепление в комплекте | Без крепления |
| Максимальная кратность, х | 25 |
| Минимальная кратность, х | 5 |
| Особенности | Водонепроницаемая ударопрочная конструкция, заполненная азотом |
| Отстройка от параллакса | от 23 до бесконечности |
| Посадочное место (диаметр колец) | 30 мм |
| Раздел | Прицелы |
| Страна регистрации бренда | США |
| Страна-производитель товара | Филиппины |
| Тип прицела | Оптический |
| Тип сетки | EBR-4 MOA |
- Цена: 57 039,08 ₴




