
Прицел коллиматорный Vortex Spitfire 3x Prism II Scope AR-BDC4 Reticle (SPR-300)
25 199 ₴
- Нет в наличии
- Код: 929053
- +380 (68) 050-48-15
Нова модель Spitfire™ HD Gen II з 3-кратним збільшенням із модернізованою оптичною системою HD, що зменшує розміри оригінальної платформи на кілька сантиметрів, є втіленням мрії стрільця.
Більш компактні, злісні та оснащені модернізованою оптичною системою HD для значно меншого та легкого тактичного вирішення, нова модель Spitfire™ HD Gen II 3x дозволяє вибрати ідеальну висоту установки. Тепер, завдяки сумісності з нічним баченням, мрія стрілка стала реальністю: сітка в стилі BDC, розрахована на використання найпопулярніших патронів 5,56 для швидкого захоплення цілі. Конструкція призми та витравлена сітка вирішують проблеми спотворення для користувачів, які страждають на астигматизм. Крім того, призматична конструкція та прицільна сітка з гравіюванням дають вам надшвидке прицілювання, але при цьому функціонують без підсвічування, а барабани відкриті – жодних заглушок та зачепів. Визнайте це, ви вже уявляєте собі таку на гвинтівці!
Сітка AR-BDC4
![]()
Даний тип сітки створений для максимально ефективного використання патрона 5.56 у вашій AR гвинтівці, забезпечуючи як швидке виявлення цілі, так і градуйовану шкалу ялинку для внесення поправок по горизонту на дистанції до 650 ярдів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Подсветка прицельной марки | Регулируемая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| База крепления | Вивер (21 мм), Пикатинни (21 мм) |
| Барабанчики поправок, цена деления | 1 MOA |
| Вес | 255 г |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр передней линзы | 21 мм |
| Длина прицела | 76.2 мм |
| Дополнительные характеристики | 10 уровней яркости. Первые 2 уровня яркости могут быть использованы для работы с ПНВ |
| Комплектация | Резиновые крышки встроены в корпус Мульти инструмент Торкс T-10 Двухуровневое крепление - 40мм и Низкое Ткань для протирки линз CR 2032 батарейка |
| Крепление в комплекте | С креплением |
| Максимальная кратность, х | 3 |
| Минимальная кратность, х | 3 |
| Особенности | Прицел запечатан уплотнительными кольцами, которые препятствуют попаданию влаги и пыли внутрь корпуса |
| Отстройка от параллакса | фиксированный 91 м |
| Посадочное место (диаметр колец) | Пикатинни и Вивер |
| Раздел | Прицелы |
| Страна регистрации бренда | США |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип прицела | Коллиматорный |
| Тип сетки | AR-BDC4 |
- Цена: 25 199 ₴









