
Телескоп Bresser Classic 60/900 AZ Refractor с адаптером для смартфона (4660900)
6 649 ₴
6 117,08 ₴
- В наличии
- Код: 929317
- +380 (68) 050-48-15
Телескоп Bresser Classic 60/900 AZ Refractor має досить потужну оптику для спостереження кратерів на Місяці діаметром до 8 км, зірок слабкого світіння (до 10,5 зіркових величин), Сатурна, Урана і Нептуна у вигляді зірок, полярних шапок Марса. Туманності навколо сузір'їв Ліра та Оріон, що знаходяться на відстані до 2000 світлових років від Землі, стануть доступні оку дитини у вигляді світлих концентрованих плям. З рівним успіхом телескоп можна використовувати для спостереження міських визначних пам'яток з великих відстаней. Оптичний видошукач помітно полегшує наведення приладу на об'єкт, що цікавить, а азимутальне монтування телескопа дозволить легко адаптуватися до керування телескопом навіть дитині. Завдяки простоті складання та експлуатації цього телескопа Ви зможете без проблем захопити телескоп із собою, виходячи з дитиною на вулицю, або виїжджаючи на природу. А зображення об'єктів нічного неба не залишать байдужим молодого астронома.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | С упаковкой 4.8 кг Телескоп 2,35 кг |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр объектива | 60 мм |
| Искатель | Оптический 5 х 24 мм |
| Компьютерное наведение | Нет |
| Максимальное полезное увеличение | 120х |
| Монтировка | Азимутальная |
| Оптическая конструкция | Рефракторы |
| Относительное отверстие | 1/10 |
| Предельная звездная величина | 11.7 |
| Просветление | Многослойное (Multi-coated) |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Фокусное расстояние | 900 мм |
- Цена: 6 117,08 ₴







