-10%

Бинокль Pentax SP 12X50 WP (65873)
19 399 ₴
17 499 ₴
- В наличии
- Код: copy_900000
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бинокль Pentax SP 20x60 WP (65874) характеризуется большим диаметром линз при высокой кратности, что позволяет использовать их в случаях, когда следует рассматривать объекты на особо большом расстоянии, в том числе для астрономических наблюдений.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pentax |
| Тип | Бинокль |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.400 г |
| Винесена окулярна точка | 21 мм |
| Габарити | 85 x 195 x 224 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 57 - 72 мм Можливість встановлення на штатив Корекція діоптрію: +4/-4 |
| Диаметр выходного зрачка | 3 мм |
| Діаметр об'єктива | 60 мм |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Класс | Для полювання |
| Комплект поставки | Бінокль - Захисні кришки окулярів та об'єктива - М'який кейс для зберігання та транспортування - Серветка для чищення лінз - Нашийний ремінь |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 20х |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник товару | Філіппіни |
| Материал | Магнієвий сплав, прогумований |
| Мінімальна дистанція фокусування | 8 м |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувний наглазник з декількома фіксованими положеннями |
| Поле зору на 1000 м | 38 м |
| Реальний кут зору | 2.2° |
| Светосила | 9 |
| Тип конструкции | Porro |
| Тип стекла | BAK4 |
| Фактор сутінків | 34.6 |
Информация для заказа
- Цена: 17 499 ₴







