-11%

Бинокль Pentax Jupiter 10X50 (65912)
6 599 ₴
5 899 ₴
- В наличии
- Код: 930123
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pentax |
| Тип | Бинокль |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 870 г |
| Винесена окулярна точка | 13 мм |
| Габарити | 66 x 167 x 199 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Герметичність конструкції | Бризгозахист |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 57 - 72 мм Можливість встановлення на штатив Корекція діоптрію: +4/-4 |
| Диаметр выходного зрачка | 5 мм |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Захист | Ударостійкі |
| Класс | Для полювання |
| Комплект поставки | Бінокль - Захисні кришки окулярів та об'єктива - М'який кейс для зберігання та транспортування - Серветка для чищення лінз - Нашийний ремінь |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 10х |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник товару | Філіппіни |
| Материал | Полікарбонат із гумовим покриттям |
| Мінімальна дистанція фокусування | 6 м |
| Оправи окулярів | Гумовий наглазник |
| Поле зору на 1000 м | 114 м |
| Реальний кут зору | 6.5° |
| Светосила | 25 |
| Тип конструкции | Porro |
| Тип стекла | BK7 |
| Фактор сутінків | 22.4 |
Информация для заказа
- Цена: 5 899 ₴




