-11%

Бинокль Pentax UD 9x21 (61811)
5 599 ₴
4 999 ₴
- В наличии
- Код: 930105
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pentax |
| Тип | Бинокль |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 195 г |
| Винесена окулярна точка | 9.9 мм |
| Габарити | 87 x 108 x 38 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Герметичність конструкції | Бризгозахист |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 33 - 72 мм Можливість встановлення на штатив Корекція діоптрію: +4/-4 |
| Диаметр выходного зрачка | 2.3 мм |
| Діаметр об'єктива | 21 мм |
| Захист | Ударостійкі |
| Класс | Для походів, подорожей, щоденного використання |
| Комплект поставки | Бінокль М'який кейс для транспортування Ремінь Серветка для чищення лінз |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 9х |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Поликарбонат |
| Мінімальна дистанція фокусування | 3 м |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувний наглазник з декількома фіксованими положеннями |
| Поле зору на 1000 м | 105 м |
| Реальний кут зору | 6° |
| Светосила | 5.3 |
| Тип конструкции | Porro |
| Тип стекла | BAK4 |
| Фактор сутінків | 13.7 |
Информация для заказа
- Цена: 4 999 ₴




