-9%

Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 50S (SRX-50S)
25 349 ₴
22 999 ₴
- В наличии
- Код: 929373
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 50S (SRX-50S)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Пользовательские характеристики | |
| <span style='background: #a58; text-decoration: line-through; color:#fff;'>Статус товара БН_НАЛ</span> | БГ |
| Артикул | 929373 |
| Бренд | Toorx |
| Вес | 41 кг |
| Вага в упаковці | 46 кг |
| Вес маховика | 20 кг |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Габарити упаковки | 108 x 19,5 x 84 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Сидіння з регулюванням по вертикалі та горизонталі<br /> Кермо з регулюванням по вертикалі |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Класс | Аматорські |
| Код виробника товару (MPN) | 9506911000 |
| Конструкция | Вертикальні |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество программ | Немає |
| Максимальный вес пользователя | 125 кг |
| Особенности | Тримач для пляшки<br /> Вимірювання пульсу<br /> Компенсатори нерівності підлоги<br /> Транспортувальні ролики |
| Показання дісплея | Час<br /> Швидкість<br /> Дистанція<br /> Калорії<br /> Пульс<br /> Оберти за хвилину |
| Программы | Немає |
| Регулировка | Сидіння<br /> Руля |
| Розділ | Велотренажери |
| Розміри | 107 x 51 x 115 см |
| Рівні навантаження | Безступінчата система |
| Стара ціна | 15762 |
| Тип | Механічні |
| Транспортувальні ролики | Є |
| Ціна | 11033.40 |
| Штрихкод | 8029975996554 |
Информация для заказа
- Цена: 22 999 ₴









