
Килимок під тренажер Toorx Exercise Machines Mat 120 x 80 cm (MAT-120)
1 599 ₴
- В наличии
- Код: 929377
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| <span style='background: #a58; text-decoration: line-through; color:#fff;'>Статус товара БН_НАЛ</span> | БГ |
| Артикул | 929377 |
| Бренд | Toorx |
| Вес | 1,8 кг |
| Вид | Килимки під тренажери |
| Гарантія | 12 місяців |
| Код виробника товару (MPN) | 9506999000 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материалы | Надміцний ПВХ |
| Назва | Килимок під тренажер Toorx Exercise Machines Mat 120 x 80 cm (MAT-120) |
| Особенности | Нековзкий<br /> Амортизуюча структура<br /> Знижує шум і вібрацію<br /> Захищає ламінат і паркет від подряпин |
| Розділ | Аксесуари для фітнесу |
| Розміри | 120 x 80 x 0,6 см |
| Стара ціна | 1110 |
| Ціна | 777 |
| Штрихкод | 8029975950310 |
Информация для заказа
- Цена: 1 599 ₴
