-10%

Комбінований станок Toorx Power Tower WBX 70 (WBX-70)
16 199 ₴
14 599 ₴
- В наличии
- Код: 929380
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Пользовательские характеристики | |
| <span style='background: #a58; text-decoration: line-through; color:#fff;'>Статус товара БН_НАЛ</span> | БГ |
| Артикул | 929380 |
| Бренд | Toorx |
| Вес | 37,5 кг |
| Вага в упаковці | 40 кг |
| Вид | Комбіновані верстати |
| Габарити упаковки | 145 x 43 x 17,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Розмір спинки: 42 x 28,5 x 5 см<br /> Розмір підлокітників: 31 x 13 x 5 см<br /> Сталевий каркас з профільних труб розміром 50 х 50 х 1,5 мм |
| Класс | Аматорські |
| Код виробника товару (MPN) | 9506999000 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг |
| Назва | Комбінований станок Toorx Power Tower WBX 70 (WBX-70) |
| Назначение | Багатофункціональні |
| Розміри | 133,5 x 98,5 x 214 см |
| Стара ціна | 10512 |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Ціна | 7358.40 |
| Штрихкод | 8029975990163 |
Информация для заказа
- Цена: 14 599 ₴




