-10%

Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 100 (BRX-100)
31 699 ₴
28 499 ₴
- В наличии
- Код: 929475
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Пользовательские характеристики | |
| <span style='background: #a58; text-decoration: line-through; color:#fff;'>Статус товара БН_НАЛ</span> | БГ |
| Артикул | 929475 |
| Бренд | Toorx |
| Вес | 35 кг |
| Вага в упаковці | 37,5 кг |
| Вес маховика | 12 кг |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Габарити упаковки | 91 x 28 x 63 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Сидіння з регулюванням по вертикалі та горизонталі<br /> Кермо з регулюванням кута нахилу<br /> Тримач для смартфона / планшета<br /> Вбудований приймач для бездротового нагрудного кардіодатчика |
| Живлення тренажера | Мережа |
| Класс | Аматорські |
| Код виробника товару (MPN) | 9506911000 |
| Конструкция | Вертикальні |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество программ | 21 |
| Максимальный вес пользователя | 150 кг |
| Особенности | Вимірювання пульсу<br /> Компенсатори нерівності підлоги<br /> Транспортувальні ролики |
| Показання дісплея | Час<br /> Швидкість<br /> Дистанція<br /> Калорії<br /> Пульс<br /> Оберти за хвилину<br /> Навантаження в Ватах |
| Регулировка | Сидіння<br /> Керма |
| Розділ | Велотренажери |
| Розміри | 108,7 x 55,8 x 137,2 см |
| Рівні навантаження | 16 |
| Стара ціна | 20088 |
| Тип | Магнитні |
| Транспортувальні ролики | Є |
| Ціна | 14061.60 |
| Штрихкод | 8029975960609 |
Информация для заказа
- Цена: 28 499 ₴








