Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Пользовательские характеристики | |
| <span style='background: #a58; text-decoration: line-through; color:#fff;'>Статус товара БН_НАЛ</span> | БГ |
| Артикул | 929480 |
| Бренд | Toorx |
| Вес | 45 кг |
| Вага в упаковці | 49 кг |
| Вес маховика | 22 кг |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Габарити упаковки | 110 x 22,5 x 85,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Сидіння з регулюванням по вертикалі та горизонталі<br /> Кермо з регулюванням по вертикалі<br /> Тримач для смартфона / планшета<br /> Вбудований приймач для бездротового нагрудного кардіодатчика |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Класс | Аматорські |
| Код виробника товару (MPN) | 9506911000 |
| Конструкция | Вертикальні |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество программ | Немає |
| Максимальный вес пользователя | 125 кг |
| Особенности | Тримач для пляшки<br /> Вимірювання пульсу<br /> Компенсатори нерівності підлоги<br /> Транспортувальні ролики |
| Показання дісплея | Час<br /> Швидкість<br /> Дистанція<br /> Калорії<br /> Пульс<br /> Оберти за хвилину |
| Программы | Немає |
| Регулировка | Сидіння<br /> Керма |
| Розділ | Велотренажери |
| Розміри | 105 x 54 x 113 см |
| Рівні навантаження | Безступінчата система |
| Стара ціна | 17928 |
| Тип | Механічні |
| Транспортувальні ролики | Є |
| Ціна | 12549.60 |
| Штрихкод | 8029975999609 |
Информация для заказа
- Цена: 26 399 ₴








