-10%

Гребний тренажер Toorx Rower Compact (ROWER-COMPACT)
13 299 ₴
11 999 ₴
- В наличии
- Код: 929484
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Конструкция | Складная |
| Пользовательские характеристики | |
| <span style='background: #a58; text-decoration: line-through; color:#fff;'>Статус товара БН_НАЛ</span> | БГ |
| Артикул | 929484 |
| Бренд | Toorx |
| Вес | 15 кг |
| Вага в упаковці | 17 кг |
| Вес маховика | Немає |
| Вимірювання пульсу | Немає |
| Габарити упаковки | 135,5 x 28,5 x 18,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Платформи для ніг з лямками<br /> Складана конструкція |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Класс | Аматорські |
| Код виробника товару (MPN) | 9506911000 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 110 кг |
| Назва | Гребний тренажер Toorx Rower Compact (ROWER-COMPACT) |
| Показання дісплея | Час<br /> Калорії<br /> Загальна кількість гребків<br /> Кількість гребків за хвилину |
| Программы | Немає |
| Розділ | Гребні тренажери |
| Розміри | 134 x 59 x 60,5 см |
| Розміри у складеному вигляді | 64,5 x 59 x 134 см |
| Рівні навантаження | 12 |
| Стара ціна | 9024 |
| Тип | Гідравлічні |
| Транспортувальні ролики | Немає |
| Ціна | 6316.80 |
| Штрихкод | 8029975990026 |
Информация для заказа
- Цена: 11 999 ₴








