
М'яч для фітнесу Toorx Gym Ball 75 cm Purple (AHF-013)
1 049 ₴
- В наличии
- Код: 929488
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Пользовательские характеристики | |
| <span style='background: #a58; text-decoration: line-through; color:#fff;'>Статус товара БН_НАЛ</span> | БГ |
| Артикул | 929488 |
| Бренд | Toorx |
| Вес | 1,3 кг |
| Вага в упаковці | 1,415 кг |
| Вид | Круглі |
| Габарити упаковки | 24 х 18 х 13 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Код виробника товару (MPN) | 9506999000 |
| Цвет | Purple |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материалы | Полівінілхлорид (PVC) |
| Назва | М'яч для фітнесу Toorx Gym Ball 75 cm Purple (AHF-013) |
| Особенности | Антирозрив<br /> З насосом |
| Розділ | Аксесуари для фітнесу |
| Стара ціна | 708 |
| Ціна | 495.60 |
| Штрихкод | 8029975990477 |
Информация для заказа
- Цена: 1 049 ₴
