Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 19 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| <span style='background: #a58; text-decoration: line-through; color:#fff;'>Статус товара БН_НАЛ</span> | БГ |
| Артикул | 929492 |
| Бренд | Garlando |
| Вага в упаковці | 23 кг |
| Вид | Настільний футбол |
| Возраст | Від 5 до 10 років |
| Габарити упаковки | 117 x 68 x 10 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектация | Ігрове поле<br /> 2 механічні лічильники очок<br /> 22 фігурки гравців (11 в одній команді та 11 в іншій)<br /> 8 ручок<br /> 2 м'ячі |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество игроков | 2-4 |
| Назва | Настільний футбол Garlando F-Zero Cherrywood (F0CIULNO) |
| Розділ | Спортивні ігри |
| Розміри | 108 х 95 х 80 см |
| Розміри ігрового поля | 105 х 58 см |
| Стара ціна | 5472 |
| Ціна | 4377.60 |
| Штрихкод | 8029975111216 |
Информация для заказа
- Цена: 5 472 ₴





