Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 75 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| <span style='background: #a58; text-decoration: line-through; color:#fff;'>Статус товара БН_НАЛ</span> | БГ |
| Артикул | 929496 |
| Бренд | Garlando |
| Вага в упаковці | 78 кг |
| Вид | Настільний футбол |
| Возраст | З 10 років |
| Габарити упаковки | 148 x 79 x 33 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектация | Ігрове поле<br /> 2 механічні лічильники очок<br /> 22 фігурки гравців (11 в одній команді та 11 в іншій)<br /> 8 ручок<br /> 10 м'ячів |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Количество игроков | 2-4 |
| Назва | Настільний футбол Garlando G-500 Grey Oak (G500GRUCVL) |
| Розділ | Спортивні ігри |
| Розміри | 143 х 125 х 88 см |
| Стара ціна | 28746 |
| Ціна | 22996.80 |
| Штрихкод | 8029975223742 |
Информация для заказа
- Цена: 33 999 ₴








