
Ракетка для настільного тенісу Garlando Hurricane 7 Stars (2C4-1118)
1 849 ₴
- В наличии
- Код: 929522
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ракетка для настільного тенісу Garlando Tornado 6 Stars (2C4-1117) із серії Competition призначена для кваліфікованих гравців. Модель має рейтинг 6 Stars і схвалена Міжнародною федерацією настільного тенісу ITTF, що робить її ідеальною як для інтенсивних тренувань, так і для участі у змаганнях.
Особливості:
- Професійна основа із твердої фанери товщиною 6 мм.
- Товщина губки - 2 мм.
- Гладка гумова накладка має код ITTF "EXTSPEED".
- Рукоятка з подвійним корковим сердечником для покращеного контролю та відмінного відчуття м'яча.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| <span style='background: #a58; text-decoration: line-through; color:#fff;'>Статус товара БН_НАЛ</span> | БГ |
| Артикул | 929522 |
| Бренд | Garlando |
| Вес | 0,19 кг |
| Вага в упаковці | 0,29 кг |
| Габарити упаковки | 30 x 18 x 4 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Комплектация | Ракетка |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назва | Ракетка для настільного тенісу Garlando Hurricane 7 Stars (2C4-1118) |
| Стара ціна | 1452 |
| Тип | Ракетки |
| Тип накладки | Гладка |
| Тип основы | ALL |
| Толщина накладки | 2 мм |
| Ціна | 1452 |
| Штрихкод | 8029975925080 |
Информация для заказа
- Цена: 1 849 ₴
