
Набір для настільного тенісу Garlando Storm (2C4-5)
949 ₴
- В наличии
- Код: 929524
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір для настільного тенісу Garlando Storm (2C4-5) серії Hobby складається з двох ракеток і трьох м'ячів, призначених для гравців-початківців. Ракетки мають рейтинг 2+ Stars і схвалені Міжнародною федерацією настільного тенісу ITTF, що робить їх ідеальними для гравців, які хочуть покращити свою гру за рахунок кращого контролю м'яча та стабільного удару.
Особливості:
- Основа ракетки із твердої фанери товщиною 6 мм.
- Товщина губки - 1,5 мм.
- Гладка гумова накладка має код ITTF "8086".
- М'ячі білого кольору Ø40 мм і вагою 2,8 г мають рейтинг 1 Star.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Материал | Дерево |
| Тип | Набор |
| Толщина накладки | 1,5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| <span style='background: #a58; text-decoration: line-through; color:#fff;'>Статус товара БН_НАЛ</span> | БГ |
| Артикул | 929524 |
| Бренд | Garlando |
| Вес | 0,36 кг |
| Вага в упаковці | 0,41 кг |
| Габарити упаковки | 30 x 18 x 4 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Комплектация | Ракетка - 2 шт.<br /> М'яч - 3 шт. |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назва | Набір для настільного тенісу Garlando Storm (2C4-5) |
| Стара ціна | 648 |
| Тип накладки | Гладка |
| Тип основы | ALL |
| Ціна | 648 |
| Штрихкод | 8029975925431 |
Информация для заказа
- Цена: 949 ₴
