
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Оливковый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Highlander |
| Вес | 2,3 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | 3 кишені об'ємом 2,6 л (18 х 37 см) на блискавках |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Объем | 66 л |
| Назначение | Для військових |
| Розміри | 76 x 34 x 30 см |
| Система крепления снаряжения | База для модульної системи (Molle) |
| Спеціальні відділення | Відділення для гідратора |
| Тип | Дволямковий |
Информация для заказа
- Цена: 6 149 ₴







