-10%

Бинокль Pentax UP 8.5x21 Papillio II (62002)
11 099 ₴
9 999 ₴
- В наличии
- Код: 930160
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pentax |
| Тип | Бинокль |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 290 г |
| Винесена окулярна точка | 15 мм |
| Габарити | 116 x 110 x 55 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Герметичність конструкції | Бризгозахист |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 56 - 75 мм Можливість встановлення на штатив Корекція діоптрію: +4/-4 |
| Диаметр выходного зрачка | 2.5 мм |
| Діаметр об'єктива | 21 мм |
| Захист | Ударостійкі |
| Класс | Для туризму |
| Комплект поставки | Бінокль М'який кейс для транспортування Ремінь |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 8.5х |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Полікарбонат із гумовим покриттям |
| Мінімальна дистанція фокусування | 0.5 м |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувні з декількома фіксованими положеннями |
| Поле зору на 1000 м | 105 м |
| Реальний кут зору | 6° |
| Светосила | 6.3 |
| Тип конструкции | Porro |
| Тип стекла | BAK4 |
| Фактор сутінків | 13.4 |
Информация для заказа
- Цена: 9 999 ₴








