
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Highlander |
| Вес | 1,4 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | 2 бічні кишені об'ємом 2,2 л (16 х 36 см) на блискавках |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Объем | 44 л |
| Назначение | Для військових |
| Розміри | 64 x 32 x 22 см |
| Система крепления снаряжения | База для модульної системи (Molle) |
| Спеціальні відділення | Відділення для гідратора |
| Тип | Дволямковий |
Информация для заказа
- Цена: 2 899 ₴







