
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Пользовательские характеристики | |
| Блискавка | Ліва |
| Вес | 1600 г |
| Вид спального мішка | Кокон |
| Внутрішній матеріал | 210T Polyester Pongee |
| Габарити в складеному вигляді | 40 х 24 х 24 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній матеріал | 210T Ripstop Polyester |
| Комплект поставки | Спальний мішок<br /> Компресійний чохол |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура в екстремальних умовах | -18°C |
| Мінімальна температура комфорту | -3°C |
| Наполнитель | QFX Spiral Hollow Fibre |
| Розміри | 210 x 80/50 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Температура комфорту | +2°C |
| Тип | Спальный мешок |
| Штрихкод | 5034358861834 |
Информация для заказа
- Цена: 3 099 ₴










