Коврик туристический Highlander Explorer Self Inflate Green
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 927927 |
| Вес | 2500 г |
| Вид | Килимки для відпочинку на природі |
| Габарити упаковки | 65 х 19 х 19 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | 75D Soft Touch Polyester, PVC coating / Contoured PU Foam 18-20 kg/m³ |
| Розміри | 198 х 63 х 7,5 см |
| Тип | Надувні |
| Штрихкод | 5034358051136 |
Информация для заказа
- Цена: 2 262 ₴

