-8%

Баскетбольний щит Garlando Seattle (BA-11)
6 249 ₴
5 749,08 ₴
- В наличии
- Код: 929761
+380 (67) 942-27-07
- +380 (68) 050-48-15
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Garlando Seattle (BA-11) - настінний баскетбольний щит відмінної якості, офіційного розміру, призначений для активного відпочинку та розваг. Щит ідеально підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання.
Особливості:
- Виконаний із міцного пластику товщиною 30 мм із подвійними стінками та ребрами жорсткості.
- Оснащений стабілізуючими металевими стрижнями на задній частині для надійного кріплення до стіни.
- Щит із червоними лініями на білому фоні доповнюється сталевим кільцем Ø45 см червоного кольору з порошковим покриттям і поліпропіленовою сіткою для використання на вулиці.
- Відповідає європейському стандарту безпеки EN 71.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929761 |
| Бренд | Garlando |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Габарити упаковки | 112 x 72 x 17 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал кольца | Сталь |
| Материал труб | Сталь |
| Матеріал сітки | Поліпропілен |
| Матеріал щита | Водостійкий поліпропілен |
| Особенности | Діаметр кільця: 45 см<br /> Комплектація: щит, кільце, сітка<br /> Вага: 8 кг |
| Размер | 110 x 70 x 3,3 см |
| Тип | Щити |
| Цвет | Red/White |
| Штрихкод | 8029975800028 |
Информация для заказа
- Цена: 5 749,08 ₴


