Ракетка для настольного тенниса Joola Carbon X PRO (54206)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Joola |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | кг |
| Комплектация | Ракетка |
| Тип | Ракетки |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Габарити упаковки | 28 x 15 x 3 см |
| Вага в упаковці | 0,22 кг |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Гарантія | 1 місяць |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Штрихкод | 4002560542064 |
| Бренд | Joola |
| Артикул | 930758 |
| Ціна | 3799.00 |
| Артикул моделі | 930758 |
| Назва | Ракетка для настільного тенісу Joola Carbon X PRO (54206) |
| Тип накладки | Гладка |
| Толщина накладки | 2 мм |
| Тип основы | ALL |
| Форма ручки | Анатомічна |
| Наявність сертифіката ITTF | Да |
| Стиль игры | Універсальна |
Информация для заказа
- Цена: 4 199 ₴







