Крепление Vortex Pro Ring 34mm High (1.45") (PR34-H) предназначено для установки оптических прицелов на оружие.
Особенности:
Анодированное покрытие с антибликовым эффектом.
Изготовлен в США.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 76 г |
| Высота | Високе |
| Цвет | Black |
| Материал | Авіаційний алюміній |
| Комплектация | 2 кільця Pro Series <br /> 2 ключі для фіксації гвинтів T-25<br /> Комплект гвинтів |
| Тип | Кольца |
| Габарити упаковки | 14,4 x 11 x 2,2 см |
| Вага в упаковці | 0,14 кг |
| Країна-виробник товару | США |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | США |
| База кріплення | Picatinny/Weaver |
| Посадкове місце (діаметр кілець) | 34 мм |
| Артикул | 930827 |
| Висота від планки до центру | 36,8 мм |
| Фіксація на зброї | Постійне |
Информация для заказа
- Цена: 5 199 ₴

