High Peak Tauris 4 Dark Grey/Green (11560) - чотиримісний тунельний намет із зеркально розташованими роздільними спальнями. Два протилежні входи забезпечують зручний доступ усередину. Завдяки опорним вертикальним стійкам, фронтальні двері можуть бути використані як навіс від сонця. Переднє вікно в житловій зоні виконане з прозрачного ПВХ і призначене для доступу світла, а заднє з москітної сітки - для додаткової вентиляції. Знімна підлога в тамбурі захищає від вогкості, а одну зі спалень можна не встановлювати, щоб збільшити внутрішній простір. Двері внутрішніх наметів виконані з москітної сітки для кращої вентиляції та захисту від насекомих. High Peak Tauris 4 Dark Grey/Green (11560) - ідеальна палатка для відпочинку в кемпінговому таборі з сім'єю чи друзями. Особливості:
- Vario Vent Control - система вентиляції внутрішньої палатки дозволяє регулювати надходження свіжого повітря залежно від погодних умов за рахунок знімної стільці на дверях.
- Два протилежні входи призначені для зручного доступу до палатки.
- Захист від негоди фронтальний вхід із навісом.
- Житлова зона зі знімною підлогою для захисту від вогкості.
- Фронтальне вікно із прозрачного ПВХ-матеріалу для доступу світла всередину. li>
- Тильне вікно із москітної сітки для додаткової вентиляції.
- Фіранки на вікнах створюють затишну атмосферу.
- Два вентиляційні відсіки у протилежних кінцях палатки забезпечують постійний приплив свіжого повітря. li>
- Великий простір між зовнішнім тентом та внутрішніми наметами сприяє циркуляції повітря.
- Усі шви дна та тенту намету проклеєні спеціальною стрічкою, гарантуючи при цьому захист від проникнення вологи в дощову погоду. кольорове маркування опорних дуг.
- Д-подібні двері із москітної сітки у внутрішніх палатках.
- Органайзери для зберігання дрібних промов.
- Внутрішні кишені для зберігання промов першої необхідності .
- Кріплення для ліхтаря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.8 кг |
| Місткість | Чотиримісні |
| Внутрішній намет | Дихаючий 100% поліестер |
| Габарити | 440 x 240 x 180 см |
| Габарити упаковки | 62 х 27 х 27 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги з скловолокна Ø 11 мм, сталеві стійки Ø 16 мм |
| Комплектація | Внутрішні намети, зовнішній тент, сумка-чохол для транспортування, дуги, кілочки, відтяжки |
| Конструкція | Двошарові |
| Призначення | Для кемпінгу |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 190T Polyester PU, 4000 мм вод. ст. |
| Особливості | Всі шви дна та тенту намету проклеєні спеціальною стрічкою, гарантуючи при цьому захист від проникнення вологи у дощову погоду. Захисна спідниця від бруду |
| Підлога | 100% Polyethylene (PE) |
| Призначення | Намет 4-місцева |
| Сезон | Трьохсезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БН |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол для транспортування |
| Форма | Тунель |
- Ціна: 19 399 ₴







