Намет Easy Camp Daytent Granite Grey (120327)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Намет |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Місткість | Чотиримісні |
| Внутрішній намет | Немає |
| Габарити | 290 х 290 х 200 см |
| Габарити упаковки | 68 x 24 х 24 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги з скловолокна Ø11 мм + 2 вертикальні сталеві стійки Ø16 мм |
| Комплектація | Намет, сумка-чохол, дуги, стійки, кілочки, відтяжки |
| Конструкція | Одношарові |
| Зовнішній тент | 190T поліестер з поліуретановим покриттям, 100% поліестер, 1500 мм вод. ст. |
| Підлога | 100% поліетилен |
| Сезон | Трьохсезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БН |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол для перенесення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 040 ₴





