Намет High Peak Goshawk 4 Pesto/Red (10307)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Призначення | Кемпінгові |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,6 кг |
| Місткість | Чотиримісні |
| Внутрішній намет | Breathable Polyester (дихаючий поліестер) |
| Габарити | 400 x 230 x 130 см |
| Габарити упаковки | 60 х 21 х 21 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги з скловолокна Ø9,5 мм |
| Комплектація | Внутрішня намет, зовнішній тент, сумка-чохол, гнучкі дуги, кілочки, шнури для розтяжок |
| Конструкція | Двошарові |
| Зовнішній тент | 190T Polyester PU, 3000 мм вод. ст. |
| Особливості | Затемнене спальне місце 210 х 240 см Блискавки SBS Два входи Проклеєні шви Анти-москітні сітки |
| Підлога | Polyethylene (поліетилен) |
| Сезон | Трьохсезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БН |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка на блискавці для транспортування |
| Форма | Тунель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 848 ₴










