Тент High Peak Fiji Tarp 4 x 3 m Grey (10022)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Двосхилий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,2 кг |
| Габарити | 400 x 300 см |
| Габарити упаковки | 40 x 30 x 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Немає |
| Комплектація | Тент, чохол |
| Конструкція | Одношарові |
| Зовнішній тент | 100% Polyethylen HDPE |
| Сезон | Літні |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТІВКА |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Тенти |
| Упаковка | Сумка-чохол для перенесення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 004 ₴



