Тент High Peak Bermuda Tarp 360 Grey (10019)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Форма | Двосхилий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.05 кг |
| Габарити | 360 x 360 x 360 см |
| Габарити упаковки | 40 х 8 х 30 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Тент Сумка - чохол для транспортування |
| Конструкція | Одношарові |
| Призначення | Універсальні |
| Наявність тамбура | Немає |
| Зовнішній тент | 100% Polyethylen HDPE 185м / кв. м. (високої щільності), дихаючий |
| Призначення | Тент |
| Сезон | Літні |
| Статус товару БН_НАЛ | БН |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Тенти |
| Упаковка | Сумка-чохол для транспортування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 392 ₴



