Намет High Peak Bilbao 40 Blue/Grey (10127)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Стан | Новий |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,53 кг |
| Місткість | Одномісні |
| Внутрішній намет | Немає |
| Габарити | 230 x 130 x 120 см |
| Габарити упаковки | 53 х 11 х 11 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Гнучкі дуги зі скловолокна (fiberglass) ∅ 7.9 мм / 6.9 мм |
| Комплектація | Палатка Съемная дверь Сумка - чехол для транспортировки Штанги из стекловолокна (fiberglass) Набор крепежей для фиксации палатки на грунте или песке (металлические крючки и шнур для растяжек). Инструкция |
| Конструкція | Одношарові |
| Призначення | Для пляжу, риболовлі |
| Наявність тамбура | Немає |
| Зовнішній тент | 190Т Polyester |
| Особливості | Покращена ступінь захисту від ультрафіолетових променів - UV 40 protection по стандарті AS/NZS 4399:1996 |
| Підлога | 190Т Polyester |
| Призначення | Намет 2-місна |
| Сезон | Літні |
| Статус товару БН_НАЛ | БН |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка - чохол для транспортування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 296 ₴




