Намет High Peak Woodpecker 3 Pesto/Red (10194)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,5 кг |
| Місткість | Тримісні |
| Внутрішній намет | Breathable Polyester (дихаючий поліестер) |
| Габарити | 340 x 190 x 110 см |
| Габарити упаковки | 50 х 18 х 18 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги з скловолокна Ø7,9 мм / Ø11 мм |
| Комплектація | Внутрішня намет, зовнішній тент, дуги, відтяжки, кілочки, сумка-чохол для транспортування, інструкція |
| Конструкція | Двошарові |
| Призначення | Трекінгові |
| Зовнішній тент | 190T Polyester PU, 3000 мм вод. ст. |
| Підлога | 190T Polyester, 3000 мм вод. ст. |
| Сезон | Трьохсезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БН |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол для транспортування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 452 ₴








