Намет High Peak Atmos 3 Dark Grey/Green (11535)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,55 кг |
| Місткість | Тримісні |
| Внутрішній намет | Breathable Polyester (дихаючий поліестер) |
| Габарити | 390 x 180 x 120 см |
| Габарити упаковки | 58 х 19 х 19 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги з скловолокна Ø8,5 мм |
| Комплектація | Намет Зовнішній тент Сумка - чохол для транспортування Штанги зі скловолокна (fiberglass) - 3 шт. Набір кріплень для фіксації намети на грунті або піску (металеві гачки і кілочки, шнур для розтяжок). Інструкція |
| Конструкція | Двошарові |
| Призначення | Для кемпінгу |
| Зовнішній тент | 190Т Polyester, PU покриття 4000 мм ст. ст. |
| Особливості | Всі шви дна та тенту намету проклеєні спеціальною стрічкою, гарантуючи при цьому захист від проникнення вологи у дощову погоду. |
| Підлога | 100% поліетилен |
| Сезон | Трьохсезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БН |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка - чохол для транспортування |
| Форма | Тунель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 199 ₴










