Намет High Peak Kiruna 2 Blue/Grey (10305)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 |
| Місткість | Двомісні |
| Внутрішній намет | Дихаючий 100% поліестер |
| Габарити | 280 x 140 x 110 см |
| Габарити упаковки | 13 х 57 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Склопластик (fiberglass), ∅ 7.9 мм |
| Комплектація | Внутрішня намет, зовнішній тент, сумка-чохол, кілочки, шнури для розтяжок |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 190T Polyester PU, 1500 мм вод. ст. |
| Підлога | 100% Polyethylene (PE) |
| Сезон | Трьохсезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БН |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол для транспортування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 472 ₴







