Намет High Peak Monodome XL 4 Blue/Grey (10164)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,6 кг |
| Місткість | Чотиримісні |
| Внутрішній намет | Немає |
| Габарити | 210 x 240 x 130 см |
| Габарити упаковки | 55 х 14 х 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Гнучкі дуги зі скловолокна (fiberglass) ∅ 7.9 мм |
| Комплектація | Намет Сумка - чохол для транспортування Штанги зі скловолокна (fiberglass) - 2 шт. Набір кріплень для фіксації намети на грунті або піску (металеві гачки, шнур для розтяжок. Інструкція |
| Конструкція | Одношарові |
| Призначення | Для кемпінгу |
| Наявність тамбура | Немає |
| Зовнішній тент | 190Т Polyester, PU покриття 1500 мм ст. ст. |
| Підлога | 100% Polyethylene (PE), проклеєні шви |
| Призначення | Намет 4-місцева |
| Сезон | Літні |
| Статус товару БН_НАЛ | БН |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол для транспортування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴






