Практична багатофункціональна палатка Veneto від High Peak стане гарним вибором для сімейного відпочинку на природі. Великі вікна із захисною шторкою зі всіх боків, вентиляційне вікно з москітною сіткою, проста та швидка установка виробу. При закритих вікнах палатку добре захистити від дощу і вітру. Модель можна використовувати як шатро для дачі, літньої їдальні, альтанки.
намет
Габарити і вага:
- Габарити зовнішньої палатки (ДхШхВ), мм: 2000 x 2000 x 1900
- Габарити у складеному вигляді, мм: ∅ 220 x длина 620
- Вес палатки: 7.4 кг
Особливості:
- 2 великі панорамні вікна зі шторами
- Вікно з антимоскітною сіткою
- Посилені кути з ABS пластику
- Вентиляційні клапани на крыши
Комплектація:
- Палатка< /li>
- Сумка - чохол для транспортування.
- Штанги зі скловолокна (fiberglass) - 2 шт.
- Набір кріплень для фіксації намети на грунті або піску (металеві) крючки і шнур для розтяжок).
- Інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Форма | Намет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 |
| Місткість | Чотиримісні |
| Внутрішній намет | Немає |
| Габарити | 200 x 200 x 190 см |
| Габарити упаковки | 62 х 22 х 22 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги зі скловолокна (fiberglass), 11 мм / сталеві опорні стійки, 19 мм. |
| Комплектація | Намет Сумка - чохол для транспортування. Штанги зі скловолокна (fiberglass) - 2 шт. Стійки з трубчастої сталі - 4 шт. Набір кріплень для фіксації намети на грунті або піску (металеві гачки і шнур для розтяжок). Інструкція |
| Конструкція | Одношарові |
| Призначення | Для кемпінгу |
| Наявність тамбура | Немає |
| Зовнішній тент | 150D Hypertex Polyester, PU покриття 3000 мм ст. ст. |
| Особливості | 2 великих панорамних вікон зі шторами Вікно з антимоскітною сіткою Посилені кути з ABS пластику Вентиляційні клапана на даху |
| Підлога | 100% Polyethylene (PE), герметичні, проклеєні шви з посиленою міцністю на розрив |
| Призначення | Тент |
| Сезон | Літні |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТІВКА |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол для транспортування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 844 ₴



