Палатка Meteora 4 Brick Red відноситься до серії сімейних наметів Ferrino і буде цікава для любителів кемпінгу, що подорожують пішки або на громадському транспорті, так як її відносно невеликий вес дозволяє носити палатку за плечима. Незважаючи на невеликий розмір, ця модель має два широкі входи, два вікна та місткий тамбур, де можна облаштувати похідну кухню, розташувати розкладне ліжко, або поставити пару стільців для відпочинку. Чотири вентиляційні вікна, і наявність москітної сітки дверей внутрішнього намету і зовнішнього тенту гарантують комфортний мікроклімат без насекомих у палатці. Додатковий комфорт надає перегородка, що розділяє внутрішній намет на два приміщення. Помірна висота палатки, обтічність форми та двоточкові кріплення штормових відтяжок забезпечуватиме необхідний запас надійності при поривах вітру. Враховуючи двошарову конструкцію і наявність підлоги по всьому периметру палатки, ступінь водозахисту цілком достатня, щоб, при правильній установці, зберегти палатку всередині суху під час дощу. Чохол намети закривається на молнию, що дуже зручно при упаковці намети. Намет може бути дообладнана приставним тентом Ferrino Canopy Grey. Тому намети, практично вертикальне положення бокових стінок і дійсно місткий тамбур. Крім того, така конструкція легша за інших, і вимагає мінімум години на встановлення. Тунельна конструкція є стандартом для кемпінгових наметів.
- Polyester 40D - тканина з толщиною нитки 40D, стійка до УФ-випромінювання, не розтягуватися при намоканні.
- Поліестер 70D PU DWR, 2500мм ст. ст. - тканина з товщиною нитки 70D і вагою 85 г/м2, стійка до УФ-випромінювання, не розтягуватися при намоканні, має високу стійкість до стирання та проколів. Внутрішня поліуретанова просочення забезпечує стійкість до проникнення вологи, відповідний показником гідростатичного тиску 2500 мм ст. ст. Додатковим захистом від промокання є водовідштовхувальна просочення.
- Supertex® - сучасний матеріал з толщиною нитки 600D і PU покриттям, який завдяки своїй міцності і водостійкості широко використовується для автотентів, накриттів для басейнів, наметів, атлетичних матів та ін. Після прикладання навантаження матеріал зберігає свою початкову форму без розривів і розтягувань, відмінно очищається, не вицвітає від вологи і не вигорає на сонці. виробник пластикової фурнітури під маркою Duraflex, що є еталоном для туристичного спорядження. Пластикова фурнітура виготовляється з міцного поліаміду 6.6, розробленого компанією Dupont. Вироби витримують значні механічні та температурні навантаження і є практично вічними. Дана палатка частично оснащена фурнітурою Duraflex.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrino |
| Призначення | Кемпінгові |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9,4 кг |
| Місткість | Чотиримісні |
| Внутрішній намет | Поліестер 70D Diamond DWR, водовідштовхувальне просочення |
| Габарити | 420 х 260 х 175 см |
| Габарити упаковки | 55 х 25 x 25 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Дуги з скловолокна Ø11 мм |
| Комплектація | Зовнішній тент - 1 шт Внутрішня намет - 1 шт Внутрішня перегородка - 1 шт Розкладні склопластикові дуги - 3 шт Кілочки (сталеві): 22 шт Ремкомплект (для дуг, зовнішнього тенту, внутрішнього намету і москітної сітки): 1 шт Чохол на блискавці з компрес |
| Конструкція | Двошарові |
| Зовнішній тент | Поліестер 70D Diamond PU ALU, 2000 мм ст. ст., проклеєні шви, алюминизированная поліуретанова просочення, вага - 75 г/м² |
| Підлога | Поліестер 70D PU, 2500 мм ст. ст., проклеєні шви, поліуретанова просочення, вага - 80 г/м² |
| Сезон | Трьохсезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БН |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Чохол на блискавці з компресійними стяжками на фастексах, ручками і з вшитою інструкцією |
| Форма | Тунель |
- Ціна: 21 599 ₴





