High Peak Paros 5 Dark Grey/Green (11566) - п'ятимісний кемпінговий шатер з двома входами та роздільними спальнями. Простора житлова зона з високим стелею дозволяє розмістити кемпінгову кухню або розкладну меблі для повноцінного відпочинку. Підлога захищає від вогкості, а велика відстань між внутрішнім шатром та зовнішнім тентом сприяє кращій циркуляції повітря. Москітні сітки на бічних дверях та великому вікні в житловій зоні захищають від настирливих насекомих та забезпечують вентиляцію, коли Ви знаходитесь усередині. Палатка High Peak Paros 5 Dark Grey/Green (11566) може використовуватися як у кемпінговому таборі, так і для сімейного відпочинку на природі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11,8 кг |
| Місткість | П'ять місць і більше |
| Внутрішній намет | 100% Polyester, дихаючий (Breathable Polyester) |
| Габарити | 480 x 300 x 200 см |
| Габарити упаковки | 66 х 28 х 28 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Гнучкі дуги зі скловолокна (fiberglass) 11 мм |
| Комплектація | Намет Зовнішній тент Сумка - чохол для транспортування Штанги зі скловолокна (fiberglass) - 3 шт. Набір кріплень для фіксації намети на грунті або піску (металеві гачки, шнур для розтяжок). Інструкція |
| Конструкція | Двошарові |
| Призначення | Для кемпінгу |
| Зовнішній тент | 190Т Polyester, PU покриття 4000 мм ст. ст. |
| Особливості | Шви герметизовані термоусадочною стрічкою Антимоскітна сітка на вході в намет |
| Підлога | 100% Polyethylene (PE), проклеєні шви |
| Сезон | Трьохсезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТІВКА |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол для транспортування |
| Форма | Тунель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 399 ₴









