Легкий одношаровий 2-місний намет з проклеєними швами. Революційно нова конструкція забезпечує швидку установку. , людина: 2 Особливості: Комплектація: ;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Призначення | Кемпінгові |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 |
| Місткість | Двомісні |
| Внутрішній намет | Немає |
| Габарити | 220 x 140 x 110 см |
| Габарити упаковки | 78 x 25 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги з скловолокна Ø 6 мм |
| Комплектація | Намет, чохол, дуги, кілочки, відтяжки |
| Конструкція | Одношарові |
| Наявність тамбура | Немає |
| Зовнішній тент | 190T Polyester PU, 2000 мм вод. ст. |
| Особливості | Антимоскітна сітка на вході в намет |
| Підлога | 190Т Polyethylene (PE) |
| Сезон | Літні |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТІВКА |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол для транспортування |
| Форма | Тунель |
- Ціна: 2 688 ₴







