Конструкція із трьох дуг палатки Easy Camp Galaxy 400 Rustic Green (120391) дозволяє Вам стоять усередині на повний зріст. Просторе спальне місце зі знімною перегородкою і великий житловий простір припаде до душі парам, друзям та молодим сім'ям. Регульовані фронтальні вентиляційні вікна у поєднанні з великою вентиляційною панеллю у задній частині палатки забезпечують постійну циркуляцію повітря. Внутрішня палатка має D-подібні двері та зручну точку підвісу для фонаря. Намет Easy Camp Galaxy 400 Rustic Green (120391) - чудове предложение для тих, хто шукає комфортний відпочинок на природі. Head 2000 mm - тканина палатки має поліуретанове покриття, що забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Призначення | Кемпінгові |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8,9 кг |
| Місткість | Чотиримісні |
| Внутрішній намет | Дихаючий 100% поліестер |
| Габарити | 465 х 260 х 190 см |
| Габарити упаковки | 65 х 25 х 25 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги з скловолокна Ø11 мм |
| Комплектація | Внутрішня намет, зовнішній тент, дуги, відтяжки, кілочки, сумка-чохол для транспортування, інструкція |
| Конструкція | Двошарові |
| Наявність тамбура | Так |
| Зовнішній тент | 180T поліестер з поліуретановим покриттям, вогнестійкий, 100% поліестер, 2000 мм вод. ст. |
| Підлога | 100% поліетилен |
| Сезон | Трьохсезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТІВКА |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол для транспортування |
| Форма | Тунель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 070 ₴





