Конструкція з трьох дуг намету Easy Camp Galaxy 300 створює просторе спальне місце і великий житловий простір, що сподобається парам, друзям і молодим сім'ям. Регульовані передні вентиляційні вікна у поєднанні з великою вентиляційною панеллю в задній частині намету забезпечують постійну циркуляцію повітря. Внутрішній намет має D-подібні двері з москітної сітки для захисту від комах та зручну точку підвісу для ліхтаря. Намет Easy Camp Galaxy 300 - чудова пропозиція для тих, хто шукає комфортний відпочинок на природі. Намет має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Призначення | Кемпінгові |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6,6 кг |
| Місткість | Тримісні |
| Внутрішній намет | Дихаючий 100% поліестер |
| Габарити | 350 х 230 х 170 см |
| Габарити упаковки | 63 х 24 х 24 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги з скловолокна Ø11 мм |
| Комплектація | Внутрішня намет, зовнішній тент, дуги, відтяжки, кілочки, сумка-чохол для транспортування, інструкція |
| Конструкція | Двошарові |
| Зовнішній тент | 180T поліестер з поліуретановим покриттям, вогнестійкий, 100% поліестер, 2000 мм вод. ст. |
| Підлога | 100% поліетилен |
| Сезон | Трьохсезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТІВКА |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол для транспортування |
| Форма | Тунель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 440 ₴





