Easy Camp Moonlight Yurt Grey (120382) - велика кемпінгова палатка, виконана у формі шатра. Високий потолок дозволяє стоять усередині на повний зріст завдяки конструкції каркасу із заздалегідь вигнутими дугами. Великі вхідні двері з москітною сіткою захищають від насекомих і забезпечують зручний доступ до палатки. Вікна із ПВХ наповнюють внутрішній простір світлом, також Ви можете використовувати фіранки, якщо потрібно буде усамітнитися. Великі вентиляційні вікна під крышею та в нижній частині палатки створюють достатній приплив свіжого повітря. Шатро Easy Camp Moonlight Yurt Grey (120382) постачається з гірляндами із прапорців для створення святкової атмосфери та буде чудовим вибором для веселого відпочинку з друзями та єднання з природою.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Намет |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10,6 кг |
| Місткість | П'ять місць і більше |
| Внутрішній намет | Немає |
| Габарити | 365 х 320 х 220 см |
| Габарити упаковки | 69 х 21 х 21 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги з скловолокна Ø11 і Ø12,5 мм |
| Комплектація | Намет, дуги, відтяжки, кілочки, гірлянди з прапорців, сумка-чохол для транспортування, інструкція |
| Конструкція | Одношарові |
| Зовнішній тент | 185T поліестер з поліуретановим покриттям, вогнестійкий, 100% полиэстер, 3000 мм вод. ст. |
| Підлога | 100% поліетилен |
| Сезон | Літні |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТІВКА |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол для транспортування |
- Ціна: 15 330 ₴










